Materiały kursanta

System szkolenia teoretycznego SPS wykorzystuje możliwości, jakie daje współczesna technologia. SPS to zintegrowany system nauki, nowoczesna metodologia, zgodność z obowiązującym programem szkolenia. Dzięki standardowi SPS nowy, trudniejszy egzamin na prawo jazdy obowiązujący od 2013 r. dla nikogo nie będzie żadną przeszkodą!

Kursant otrzymuje:

  • Podręcznik Kursanta kategoria B – SPS*
  • Oficjalne Testy On-line* (aktualizowane na bieżąco) – 90-dniowy dostęp. Testy możesz rozwiązywać zarówno na PC jak również na tablecie, smartfonie.

Istnieje również możliwość szkolenia w systemie e-learning z dostępem do całej bazy pytań, które są wykorzystywane podczas egzaminu.

E-kurs „Teoria w domu” daje m.in. dostęp do pełnej bazy państwowych testów wykorzystywanych podczas egzaminowania kandydatów na kierowców w WORDach.

W SKŁAD PAKIETU WCHODZI:

–         120**-dniowy dostęp do najlepszego w Polsce teoretycznego kursu internetowego dla kandydatów na kierowców na platformie ASSiEK,

–         120** dniowy dostęp do wszystkich pytań z państwowej bazy na daną kategorię,

–         podręcznik SPS na wybraną kategorię,

–         poradnik kursanta „Prawko krok po kroku”

Szczegóły systemu SPS: system szkolenia SPS

* – koszt podręcznika oraz testów zawarty jest w cenie kursu – O.S.K “Leszko” nie pobiera dodatkowych opłat za w/w materiały szkoleniowe.

** – okres dostępu pakietu wynosi 90 dni. W przypadku rejestracji kodu przez System Zarządzania OSK SPS www.leszko.spsadmi.pl okres zostaje przedłużony

o 30 dni